top of page

Members Area

Recent Forum Posts

Recent Videos

Newest Members

Recent Photos

Šokių kolektyvas "Klevelis"

"Klevelis" tai suaugusiųjų žmonių tautinių šokių kolektyvas, sudarytas is 8 porų.

Kolektyvas susikūrė 2012 metų sausio mėnesį specialiai artėjančios 14-tos Lietuvių Tautinių Šokių Šventės Bostone proga. Nors galima sakyti, kad esamos grupės šaknys susiformavo dar 2007 metais Rasai Rimavičienei įsteigus folklorinę dainų-šokių grupę "Klevelis".

Su "Kleveliu" esame koncertavę keletoje Lietuvių Bendruomenės renginių Kalgaryje ir Edmontone, pasirodėme labdaros renginyje, skirtame vėžio gydymui ir prevencijai.

Ir mūsų pats įsimintiniausias renginys - tai Pasaulinė Lietuvių Tautinių Šokių Šventė Bostone 2012 metų liepos 1 dieną, kuri paliko neišdildomus įspūdžius.

"Klevelis" turi daug gražių ateities planų – tai sudalyvauti Skandinavijos šalių folkloriniame festivalyje 2013 gegužės mėn. Kalgaryje, galbūt pasirodyti glob festivalyje Kalgaryje rugpjūčio mėn., vienas is didesnių planų -tai Dainų ir Šokių Šventė Lietuvoje 2014 metų liepos mėn.

Vasario mėn. pradėsime repetuoti pastoviai, du kartus per mėnesį.

Mūsų kolektyvas draugiškas ir atviras, todėl visus, kas tik norite šokti liaudiškus šokius ir dalyvauti kolektyvo veikloje maloniai kviečiame įsijungti į mūsų gretas.

Susidomėjusius prašome siųsti e-mail Rasai: rasa_rimaviciene@yahoo.com

bottom of page